Новини

Повернення Google Earth!


На прохання наших користувачів ми повертаємо можливість відслідковувати місцезнаходження та переглядоати треки ваших автомобілів за домопогою програми Google Earth.


Відтепер для тих, кому зручно користуватися програмою Google Earth, є можливість переглядати у ній місцезнаходження своїх автомобілів, інформацію по ним, а також аналізувати треки за період часу. Для цього потрібно:


1. Занатажити та встановити програму Google Earth ("Планета Земля Про для комп'ютерів") за посиланням:

https://www.google.com/intl/uk/earth/desktop/


2. Перейти на сторінку завантаження KML-файлу:

http://infopolus.net/kml/uk

На сторінці ввести свій логін/пароль (той, який ви використовуєте для входу у програму "Контроль"), вказати час автоматичного оновлення об'єктів на карті (по замовчуванню - 5 хвилин), і натиснути кнопку "Завантажити для Google Earth".


3. Файл link.kml, який буде завантажено, збережіть на Робочий стіл. Відкрийте цей файл, запуститься програма Google Earth, де у списку ліворуч знаходиться дерево завантажених об'єктів. Розкрийте його, щоб побачити список ваших автомобілів.


4. Натисніть на автомобіль у списку, щоб швидко знайти його на карті. Також висвітиться віконце з короткою інформацією про автомобіль, посиланням на сторінку з розширеною інформацією, та формуванням треків за період часу.


5. Кожні 5 хвилин (якщо ви не вказали інший інтервал) місцезнаходження автомобілів на карті буде автоматично оновлюватися.